Codzienne czesanie włosów, ich upinanie, czy traktowanie suszarką, lokówką i prostownicą to najszybsza droga do tego, by zniszczyć włosy i sprawić, że będą suche i łamliwe. Kiedy natomiast całości dopełnia ich koloryzacja, efekt uszkodzeń jest zapewniony. By do tego nie dopuścić, warto systematycznie skorzystać z moich usług, mogę Państwu zaproponować rewelacyjne zabiegi pielęgnacyjne. Włosy po takich zabiegach są na nowo mocne i lśniące, a także zdecydowanie bardziej gładkie i nawilżone, dzięki czemu lepiej się rozczesują.


Dla własnego dobra warto poddać swoje włosy rytuałom pielęgnacyjnym. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by od nasady aż po same końce odbudować strukturę włosów z pomocą składników odżywczych i witamin. Istnieją również zabiegi odżywiające cebulki włosów, by same włosy nie wypadały, a ich ilość na szczotce diametralnie zmalała. Prezentowane zabiegi to nie tylko odnowa dla włosów i skóry głowy. To także relaks, podczas którego można uspokoić się i poddać masażowi głowy.


Keratynowe wygładzanie włosów

PROSTE…. …ŻE PROSTE!
EFEKT NATURALNYCH PROSTYCH WŁOSÓW NAWET DO 3 MIESIĘCY
New Hair System to innowacyjny zabieg, który dzięki jednoczesnemu działaniu kwasu glioksalowego i keratyny jest niezwykle skuteczny. Kwas glioksalowy pomaga tworzyć nowe połączenia pomiędzy keratyną występującą w strukturze kapilarnej włosa, a tą znajdującą się w produkcie, regenerując osłabione i zniszczone włosy
• ODBUDOWĘ WŁOSÓW
• EFEKT BŁYSZCZĄCYCH WŁOSÓW
• ODŻYWIENIE


Odbudowa i nawilżenie włosów

DIAMENTOWA ODBUDOWA
Innowacyjne rozwiązanie, które wypełnia i wzmacnia włosy.


Regularne przeprowadzanie zabiegu DIAMENTOWEJ ODBUDOWY zapewnia wyraźne, długotrwałe i zaskakujące efekty. Włosy zostają całkowicie zregenerowane od wewnątrz. Zastosuj profesjonalną pielęgnację w czterech krokach, która nada włosom zdrowy, piękny i wspaniały wygląd.
Dzięki wyjątkowym właściwościom produkty diamentowej obudowy zapewniają:
• natychmiastowy efekt regenerujący – widoczny już po pierwszym zastosowaniu
• naturalny blask
• maksymalną objętość
• miękkość
• łatwość układania
• przeciwdziałanie starzeniu się włosów


Naturoterapia

NATUROTERAPIA RAIN DANCE
Nowa linia Rain Dance to linia specjalnie spersonalizowanych produktów zaspokajająca wszystkie potrzeby  włosów. Te profesjonalne kosmetyki do włosów zawierają wyłącznie naturalne i certyfikowane składniki organiczne łącząc w sobie potęgę nauki i natury. Wyprodukowane na potrzeby tej linii kosmetyków delikatne zapachy z kasji i trawy cytrynowej oraz kosmetyczne tekstury są podstawą efektywnych formuł i nadzwyczajnych efektów pielęgnacji.


Multiphlex

MULTIPHLEX ARTEGO
Koloryzację, rozjaśnianie i dekoloryzację włosów od teraz możesz przeprowadzać bez obaw! System MULTIPHLEX zadba o włosy podczas zabiegów chemicznych. Jest to prosta, a zarazem skuteczna pielęgnacja na bazie organicznych składników, która chroni i przywraca zdrowy wygląd włosów.
DOPEŁNIACZ MULTIPHLEX Produkt na bazie organicznych składników, stosowany w połączeniu ze wszystkimi zabiegami chemicznymi. Zapewnia zachowanie naturalnie zdrowych włosów bez obaw o efekt końcowy. Dopełnia i wzmacnia uszkodzone wiązania dwusiarczkowe. Rezultat po zastosowaniu jest widoczny i natychmiastowy: jakość i struktura włosów są poprawione. DOPEŁNIACZ MULTIPHLEX nie zawiera: silikonów, siarczanów, aldehydów i innych substancji agresywnych.
PERFECTOR MULTIPHLEX To kremowy koncentrat substancji organicznych, opracowany w celu dokończenia i wzmocnienia efektu pielęgnacji MULTIPHLEX. Spaja utworzone wiązania keratynowe, równocześnie odżywiając i
nawilżając włosy, przez co stają się mocniejsze, zdrowsze i lśniące.